Dziś jest wtorek, 07.02.2023, imieniny Romualda, Ryszarda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Samorządowcy będą kopać w piłkę i pomogą Wiktorowi

Samorządowcy będą kopać w piłkę i pomogą Wiktorowi

ball-1930189_1920

Już 14 marca (sobota) br. w Hali Sportowej w Malanowie odbędą się XXI Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej. Początek zawodów o godz. 9.00

W zawodach wezmą udział pracownicy miast i gmin z terenu Powiatu Tureckiego, radni samorządów lokalnych, sołtysi , dyrektorzy, kierownicy oraz pracownicy jednostek organizacyjnych podległych samorządom (kobiety i mężczyźni).

Zwycięzcy otrzymają Puchar przechodni Starosty Tureckiego. Tytułu sprzed roku będą bronić samorządowcy z Dobrej, którzy w finale pokonali drużynę z Malanowa, notabene reaktywowaną po 4 latach przerwy.

Dodatkowo w czasie trwania Mistrzostw, zostanie przeprowadzona zbiórka dla Wiktora Bergandego z Grąbkowa. Wiktor czeka na operację wszczepienia specjalnego stymulatora oddechu. Na stronie fundacji Siepomaga znajduje się zbiórka charytatywna, którą można wesprzeć dowolną kwotą: www,siepomaga.pl/dlawiktora.  Nadal trwająrównież licytacje na portalu społecznościowym Facebook, które znajdują się pod linkiem: www.facebook.com/groups/777070799430181/.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania . Czeka nas wiele sportowych emocji.

DM


Pozostałe aktualności