Dziś jest środa, 28.10.2020, imieniny Szymona, Tadeusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Promocja Twojej firmy na Wielkopolskim Kongresie Gospodarczym

Promocja Twojej firmy na Wielkopolskim Kongresie Gospodarczym

Promocja Twojej firmy na Wielkopolskim Kongresie Gospodarczym

Turecka Izba Gospodarcza aktywnie włączyła się w organizację II Wielkopolskiego Kongresu Gospodarczego, który zaplanowano na dzień 23 września 2019 r. w Koninie.

Jest to wydarzenie zorganizowane z inicjatywy przedsiębiorców oraz dla przedsiębiorców!!! Jego celem jest utworzenie najszerszej regionalnej platformy wymiany doświadczeń i dyskusji na temat konkurencyjnego i innowacyjnego rozwoju wielkopolskiej gospodarki.

 Kongres składać będzie się z paneli dyskusyjnych i warsztatów tematycznych, podczas których wystąpią doświadczeni specjaliści, będący prelegentami na najważniejszych lokalnych i ogólnokrajowych wydarzeniach gospodarczych. Tematyka paneli to odzwierciedlenie realnych potrzeb zgłaszanych przez przedsiębiorców z subregionu konińskiego. Wystąpienia i dyskusje zostaną poświęcone korzyściom, wyzwaniom i możliwościom stojącym przed lokalnymi firmami.

 Istotą programu Kongresu jest wskazanie obszarów, w których wspólne działania przyniosą pozytywne rezultaty, nie tylko dla przedsiębiorców działających w danym regionie, lecz także jego społeczności. Stworzenie platformy wymiany doświadczeń ma charakter długoterminowy - konsekwentne budowanie relacji ma za zadanie wyznaczać perspektywy rozwoju i tworzyć sposoby, by utrzymać go na dynamicznym poziomie.

 Planowana liczba uczestników podczas kongresu w Koninie to ok. 200 Właścicieli/Prezesów/Przedstawicieli firm, organizacji i instytucji wspierających przedsiębiorczość.

Zainteresowane firmy mogą znaleźć się w gronie sponsorów Kongresu Gospodarczego (dla sponsorów wydarzenia udostępniona zostanie strefa do prezentacji roll-up-u promocyjnego, natomiast logotyp firmy sponsorującej Kongres zostanie również umieszczony w Katalogu przygotowywanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ).

Koszt promocji dla członków TIG:

mikro firma – min. 1 000,00 zł netto.

mała firma –  min. 2 000,00 zł netto.

średnia i duża firma – min: 3 000,00 zł netto.

Promocja firmy nie będącej członkiem Izby (niezależnie od wielkości) – min: 5 000,00 netto.

 Turecka Izba Gospodarcza za realizację działań promocyjnych dla firm zainteresowanych promocją podczas Kongresu wystawiać będzie fakturę VAT.

Zainteresowanie firmy prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 63 2891889, lub mailowo: biuro@tig.turek.pl  do 15.07.2019 r.

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w planowanym Kongresie Gospodarczym.  

Inicjatorem Kongresu jest Wielkopolska Rada Trzydziestu powołana przy Samorządzie Województwa Wielkopolskiego, w której skład wchodzi 30 przedstawicieli organizacji gospodarczych z Wielkopolski w tym Turecka Izba Gospodarcza.

materiał nadesłany: Turecka Izba Gospodarcza

DM


Pozostałe aktualności