Dziś jest sobota, 25.03.2023, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Dla Mieszkańca » Kultura Rozrywka i Sport

Kultura Rozrywka i Sport

Strefa kulturalna i rozrywkowa jest bardzo urozmaicona. Corocznie na terenie naszej Gminy ma miejsce wiele imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych. Niektóre z nich takie jak Dni Malanowa, Konkurs Kulinarny Nasze Jadło, Wakacyjna Liga Piłki Nożnej czy biegi uliczne Malanowska Jesień mają swoją renomę i są znane wśród mieszkańców okolicznych powiatów.

O życie kulturalne i rozrywkowe mieszkańców dbają Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz lokalne stowarzyszenia.

Aktualny kalendarz najważniejszych imprez, które odbywają się na terenie Gminy dostępny jest pod adresem: www.ckibp.malanow.pl/kalendarz-imprez

Aktywne spędzanie czasu jest też możliwe dzięki bogatej infrastrukturze sportowej zlokalizowanej na terenie Gminy i dostępnej dla każdego mieszkańca.

Orliki, boiska wielofunkcyjne, boiska trawiaste, boiska do piłki plażowej, sala sportowa sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo corocznie organizowanych jest wiele turniejów sportowych w różnych dyscyplinach począwszy od piłki nożnej poprzez tenis stołowy na szachach kończąc.

 

Obiekty sportowo - rekreacyjne:

  1. obiekty sportowe
  2. sala sportowa   
  3. orliki
  4. obiekty rekreacyjne

zam. D.M.