Dziś jest wtorek, 07.02.2023, imieniny Romualda, Ryszarda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Dla Inwestora » Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Władze gminy od lat dokładają wszelkich starań, aby ułatwić rozpoczęcie działalności nowym firmom. Na terenie gminy w miejscowych planach zagospodarowania terenu przeznaczonych jest pod działalność gospodarczą ponad 44 ha. Kolejne plany są na etapie przygotowywania, część z nich zostanie uchwalona już w ciągu najbliższych miesięcy, pozostałe najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Łącznie będzie to dodatkowo prawie 239ha pod aktywizację gospodarczą. Część z tych terenów zakłada także rozwój budownictwa mieszkaniowego połączonego z działalnością usługową.

Wszystkie tereny posiadają możliwość podłączenia mediów. Przez teren gminy przechodzi także nitka światłowodu dając inwestorom dostęp do szerokopasmowego Internetu. Dodatkowym atutem jest gazociąg DN400, na którym w rejonie Malanowa usytuowany jest króciec podłączeniowy. Obecnie trwają rozmowy z operatorem gazociągu o budowie przyłączy na terenie wsi Malanów.

Tereny objęte Miejscowymi Planami Zagospodarowania Przestrzennego dostępne są na stronie http://malanow.e-mapa.net/

W zakładce WARSTWY należy zaznaczyć pozycję "Zagospodarowanie przestrzenne"

zam. D.M.

  • Obowiązujące

    Tereny objęte Miejscowymi Planami Zagospodarowania Przestrzennego dostępne są na stronie http://malanow.e-mapa.net/ W... »

  • Planowane

    Teren nr 1 Lokalizacja – Malanów, Grąbków, Żdżenice Powierzchnia – ok. 72 ha Przeznaczenie w MPZP -... »