Dziś jest sobota, 23.02.2019, imieniny Damiana, Romany
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Zebrania Spółki Wodnej za nami

Zebrania Spółki Wodnej za nami

Zebrania Spółki Wodnej za nami

W dniu 23 lutego br. na terenie Gminy Malanów odbyły się zebrania członków Gminnej Spółki Wodnej Malanów. Pierwsze zebranie przeprowadzone zostało w świetlicy wiejskiej w Bibiannie, a uczestniczyli w nim członkowie z terenu obiektu Bibianna – Dziadowice‑Folwark - Kotwasice. Kolejne odbyło się w świetlicy wiejskiej w Targówce. W tym zebraniu udział wzięli członkowie z terenu obiektu Targówka - Miłaczew - Miłaczewek. Ostatnie zebranie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Grąbkowie, a uczestnikami byli członkowie obiektu Grąbków - Żdżenice.

Posiedzenie prowadził pan Paweł Jasiak -Kierownik Powiatowego Związku Spółek Wodnych w Turku.

Zgodnie z ustalonym porządkiem obrad podczas zebrań pan Kierownik PZSW przedstawił sprawozdanie z działalności Spółki za miniony rok oraz wstępny harmonogram prac, które planowane są w roku 2018.

W trakcie zebrania obecni na nim członkowie zgłaszali uwagi i zastrzeżenia oraz propozycje prac, których wykonanie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzeń melioracyjnych.

Pan Kierownik Jasiak, na wniosek członków, przeprowadził również wybory nowych członków Zarządu Spółki.

Członkowie Gminnej Spółki Wodnej podjęli również uchwałę w sprawie określenia wysokości składki członkowskiej na 2018 rok. W tym temacie wszyscy byli zgodni i zadecydowali, że wysokość tej opłaty zostaje na poziomie z 2017 roku.

MarK

           


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności