Dziś jest piątek, 27.04.2018, imieniny Teofila, Zyty
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Uwaga - spotkanie informacyjne ws. instalacji fotowoltaicznych

Uwaga - spotkanie informacyjne ws. instalacji fotowoltaicznych

Uwaga - spotkanie informacyjne ws. instalacji fotowoltaicznych

Urząd Gminy w Malanowie informuje, że w najbliższy piątek tj. 14 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w Świetlicy Wiejskiej w Malanowie (sala OSP) odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Malanów, zainteresowanych budową instalacji fotowoltaicznej na swojej posesji.

Na spotkaniu zostanie omówiony regulamin uczestnictwa w projekcie oraz sposób wypełnienia dokumentów wymaganych do zgłoszenia chęci uczestnictwa w projekcie tj. ankiety i deklaracji.

Jednocześnie informujemy, że od 17.07.2017 r. do 24.07.2017 r. będzie prowadzony nabór wniosków (ankieta i deklaracja) dla mieszkańców Gminy zainteresowanych udziałem w projekcie pozwalającym na dofinansowanie instalacji wykorzystujących OZE z wykorzystaniem energii słonecznej – o łącznej mocy zainstalowanej w ramach projektu do 2 MWe/MWth.

Wnioski będzie można składać w godzinach pracy Urzędu Gminy od 7.30 do 15.30.

Dokumenty dostępne będą w piątek na spotkaniu informacyjnym. Tego samego dnia zostaną również udostępnione na portalu www.malanow.pl

W załączniku znajdą Państwo prezentację z poprzedniego spotkania oraz ankietę, która jest jednym z elementów wniosku.

DM


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności