Dziś jest sobota, 21.07.2018, imieniny Daniela, Dalidy
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Usuwanie wyrobów zawierających azbest

Usuwanie wyrobów zawierających azbest

Usuwanie wyrobów zawierających azbest

Informujemy, że trwają prace związane z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Malanów. W chwili obecnej zostało złożonych 26 wniosków. Łączna ilość wyrobów azbestowych została oszacowana na ponad 69 ton.

Przypominamy jednocześnie, że wciąż trwa nabór wniosków dotyczący bezpłatnej usługi w powyższym zakresie. Wnioski można składać do 31 sierpnia 2017 roku w Urzędzie Gminy w Malanowie.

W zależności od charakteru wykonywanych robót wnioskodawca przed złożeniem wniosku do Urzędu Gminy o wykonanie powyższej usługi zobowiązany jest dokonać zgłoszenia lub uzyskać pozwolenie na budowę od Starosty Tureckiego.

Wnioski realizowane będą do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania i będą rozpatrywane według kolejności ich wpływu do Urzędu Gminy.

Formularze wniosków można pobrać w Urzędzie Gminy Malanów w pok. nr 26,  oraz poniżej.

Wszelkie  dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w  Malanowie u Pana Łukasza Kurka pok. nr 26 oraz pod nr telefonu 63 2883083 wew. 44 lub pod adresem e-mail: srodowisko@malanow.pl

Jednocześnie przypominamy o konieczności zgłaszania do gminy ilości posiadanych wyrobów zawierających azbest co jest ot determinantą wnioskowania o bezpłatną usługę.

ŁK


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności