Dziś jest piątek, 26.04.2019, imieniny Marzeny, Klaudiusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Ostatnia sesja Rady Gminy Malanów kadencji 2014-2018

Ostatnia sesja Rady Gminy Malanów kadencji 2014-2018

Ostatnia sesja Rady Gminy Malanów kadencji 2014-2018

 

18 października br. Malanowscy Radni spotkali się na ostatniej sesji Rady Gminy. W trakcie czteroletniej kadencji odbyło się  41 posiedzeń Rady Gminy na których podjęto w sumie 306 uchwał.  

XLI Sesja tradycyjnie rozpoczęła się przyjęciem protokołu z poprzedniej sesji oraz informacją o pracy Wójta w okresie międzysesyjnym.  Radni mieli okazję złożyć ostanie zapytania i interpelacje.  Ważnym i uroczystym punktem czwartkowych obrad było przyjęcie przez Radnych oświadczenia  w sprawie 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Sesja ta była także okazją do podsumowania VII kadencji 2014-2018. Pan Sławomir Prentczyński przedstawił sprawozdanie ze swojej czteroletniej działalności na stanowisku Wójta Gminy Malanów. Natomiast Pan Andrzej Toms – Przewodniczący Rady Gminy podsumował cztery lata funkcjonowania organu stanowiącego. Obaj podziękowali Radnym, Sołtysom, Dyrektorom i Kierownikom jednostek organizacyjnych oraz pracownikom urzędu za owocną współpracę na rzecz lokalnej społeczności. Dziękowali również, za konstruktywny dialog, który umożliwił wspólne działanie na rzecz naszej gminy.  Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

DM


Pozostałe aktualności