Dziś jest środa, 19.02.2020, imieniny Arnolda, Konrada
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Nowy wójt – na jeden dzień

Nowy wójt – na jeden dzień

Nowy wójt – na jeden dzień

Symboliczna zmiana na fotelu Wójta Gminy Malanów miała miejsce 24 stycznia br. Wszystko za sprawą licytacji charytatywnej dla Wiktora Bergandego, której celem jest zbiórka funduszy na operację wszczepienia chłopcu specjalnego stymulatora oddechu. W listopadzie ubiegłego roku w zbiórkę zaangażował się również włodarz naszej gminy - Ireneusz Augustyniak, który wystawił na licytację dzień w fotelu wójta. Ostatecznym zwycięzcą licytacji okazał się p. Piotr Kołacki, który zaoferował kwotę 1000,00 zł. Pan Piotr mieszka w woj. zachodniopomorskim gdzie na co dzień prowadzi prywatną działalność, a dodatkowo angażuje się i sam organizuje wiele przedsięwzięć charytatywnych, można więc śmiało powiedzieć, że pomaganie ma we krwi.

Pan Piotr do naszego urzędu przybył w piątek, wcześniej musiał pokonać dystans prawie 400km, bowiem tyle dzieli Malanów i miejscowość „nowego Wójta”. Niestety obowiązki zawodowe obu „wójtów” pozwoliły im na spotkanie jedynie przy przysłowiowej kawie. Na pamiątkę wizyty p.Piotr otrzymał stosowny certyfikat oraz drobny upominek.

Jeszcze raz dziękujemy p. Piotrowi za wzięcie udziału w licytacji i wsparcie zbiórki, a tym samym za pomoc Wiktorowi.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do dalszego wystawiania i licytowania przedmiotów, na grupie www.facebook.com/groups/777070799430181/.

DM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności