Dziś jest wtorek, 16.07.2019, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Mistrzowie Smaku z Gminy Malanów - trwa wojewódzki finał plebiscytu

Mistrzowie Smaku z Gminy Malanów - trwa wojewódzki finał plebiscytu

Mistrzowie Smaku z Gminy Malanów - trwa wojewódzki finał plebiscytu

Mistrzowie smaku to plebiscyt Głosu Wielkopolskiego prowadzony pod patronatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich w ramach którego można głosować na najlepsze restauracje, kawiarnie oraz najlepszych kucharzy i kelnerów w swoich regionach. Zwycięzcy etapów powiatowych rywalizować będą w etapie wojewódzkim.

27 lipca br. zakończył się I etap plebiscytu. Zwycięsko z niego wyszli przedstawiciele Gminy Malanów, którzy nie dali szans konkurencji i zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Najwięcej głosów w kategorii Restauracja Roku w powiecie tureckim otrzymała „Restauracja Hacjenda” z Malanowa, natomiast Kucharzem Roku wybrano Krzysztofa Kowalskiego z restauracji Finezja mieszczącej się w Kaczkach Średnic. Pan Krzysztof na co dzień sprawuje mandat radnego Gminy Malanów oraz jest Prezesem Stowarzyszenia Sportowo – Kulturalnego wsi Czachulec.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Jednocześnie już od dziś tj. od 30 lipca 2018 r. do czwartku 9 sierpnia br. trwa głosowanie w etapie wojewódzkim konkursu. Zachęcamy do oddawania głosów na naszych reprezentantów.

Szczegóły dot. głosowania na stronie http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyty/mistrzowie-smaku/a/mistrzowie-smaku-najlepsze-lokale-gastronomiczne-i-kucharze-najsympatyczniejsi-kelnerzy-final-wojewodzki-rozpoczety,13219783/

DM


Pozostałe aktualności