Dziś jest wtorek, 18.09.2018, imieniny Stefanii, Irmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Mistrzowie Agro Wielkopolski - ruszył finał wojewódzki

Mistrzowie Agro Wielkopolski - ruszył finał wojewódzki

Mistrzowie Agro Wielkopolski - ruszył finał wojewódzki

Zakończył się powiatowy etap plebiscytu Mistrz Agro Wielkopolski 2017. Głosować można było w 5 kategoriach. Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Sołtys Roku, Gospodarstwo Agroturystyczne oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

Na tym etapie nie zabrakło przedstawicieli z naszej gminy. W kategorii Rolnik Roku – trzecie miejsce zajął Pan Krzysztof Borkowski, natomiast w Kategorii na Najsympatyczniejszą Gospodynię Wielkopolski niezwykle zacięty pojedynek stoczyła Pani Bożena Kołek sołtys, radna i prezes lokalnego stowarzyszenia Folwarczanie, która ostatecznie zajęła drugie miejsce, ulegając nieznacznie reprezentantce gminy Brudzew. Niestety awans do etapu wojewódzkiego wywalczyli tylko zwycięzcy w poszczególnych kategoriach.

Sukces odnieśli natomiast sołtysi z naszej gminy. Pani Karolina Kolenda (Miłaczewek), Pan Józef Mikosik (Skarżyn – Kolonia) oraz Pani Grażyna Pietroń (Czachulec Stary)  wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.  Już dziś zachęcamy wszystkich mieszkańców do oddawania głosów na swoich sołtysów. Głosowanie potrwa do soboty 14 października.

Aby oddać głos na wybranego sołtysa, należy wysłać sms:

1. o treści S.3330 pod nr 72355 - (głos na Panią Karolinę Kolendę)

2. o treści S.3333 pod nr 72355 - (głos oddany na Pana Józefa Mikosika)

3. o treści S.3321 pod nr 72355 - (głos oddany na Panią Grażynę Pietroń)

Koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT

DM


Pozostałe aktualności