Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Już po raz XII Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór do kolejnej edycji „Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce"

Konkurs adresowany jest do właścicieli obiektów turystyki wiejskiej zlokalizowanych na terenie Wielkopolski. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić obiekt, ze wskazaniem jednej z trzech kategorii :

  1. Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym.
  2. Obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim.
  3. Obiekt na terenach wiejskich o charakterze np. terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym, itp. wykorzystujący tradycje i walory wsi.

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać: starostowie, wójtowie i burmistrzowie miast i gmin, organizacje agroturystyczne i turystyczne, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Wielkopolska Izba Rolnicza, związki branżowe i organizacje społeczno-zawodowe rolników oraz Lokalne Grupy Działania. Ponadto do konkursu mogą również zgłaszać się samodzielnie gestorzy i właściciele obiektów.

Szczegółowe informacje dotyczące XII edycji konkursu (regulamin, arkusz zgłoszenia obiektu, kryteria oceny, oświadczenie o wyrażenie zgody na udział w konkursie), znajdują się na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

www.umww.pl/departamenty_departament-rolnictwa-i-rozwoju-wsi_agroturystyka

Dla laureatów konkursu i wyróżnionych przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe o łącznej wartości 88 000 zł (suma nagród we wszystkich kategoriach konkursowych).

Formularze zgłoszeniowe, należy składać do dnia 30 kwietnia 2018 r.osobiście lub pocztą tradycyjną – liczy się data stempla pocztowego:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi al. Niepodległości 34, 61 - 714 Poznań.  z dopiskiem; „KONKURS AGROTURYSTYCZNY”.

DM


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności