Dziś jest sobota, 07.12.2019, imieniny Marcina, Ambrożego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne rozstrzygnięty – gospodarze z gminy Malanów wyróżnieni

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne rozstrzygnięty – gospodarze z gminy Malanów wyróżnieni

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne rozstrzygnięty – gospodarze z gminy Malanów wyróżnieni

30 czerwca br. podczas corocznych Targów Rolniczych w Kościelcu wręczono nagrody i wyróżnienia dla rolników prowadzących najbezpieczniejsze gospodarstwa rolne w naszym regionie. W etapie regionalnym XVII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne rywalizowało ze sobą 8 gospodarstw.

W tegorocznej edycji konkursu wyróżniono również gospodarzy z terenu gminy Malanów tj. Państwa Małgorzatę i Dariusza Siemiątkowskich, których gospodarstwo położone jest w Skarżynie Kolonii. Na finałowej uroczystości obecny był Wójt Gminy Malanów – Ireneusz Augustyniak, który uhonorował malanowskich gospodarzy drobnym upominkiem.

Konkurs organizowany jest wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Celem konkursu jest Promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

DM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności