Dziś jest niedziela, 18.08.2019, imieniny Heleny, Bronisława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Głosowanie na drzewo roku rozpoczęte

Głosowanie na drzewo roku rozpoczęte

Głosowanie na drzewo roku rozpoczęte

Do 30 czerwca 2019 r. można oddawać głosy w konkursie organizowanym przez Klub Gaja „Drzewo Roku 2019”. Wśród 16 finalistów znalazła się sosna „Celestyna” rosnąca we wsi Celestyny. Jest to kolejny kandydat z naszej Gminy w tym prestiżowym konkursie. W ubiegłym roku Dąb Bartek zajął w nim 4 miejsce.

Jest to niepowtarzalna okazja, by o naszym drzewie oraz o naszej gminie usłyszała cała Polska. Kolejna taka szansa może się nie powtórzyć. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i oddawania głosów na nasz pomnik przyrody. Głosowanie odbywa się poprzez stronę http://www.drzeworoku.pl/?tree=14#section-7

Przy użyciu jednego adresu e-mail, można oddać tylko jeden głos - więc tym bardziej potrzebna jest mobilizacja.

Drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów, reprezentować będzie Polskę w konkursie Europejskie Drzewo Roku.

Więcej o naszym pomnikowym drzewie można przeczytać na stronie:

http://rrss.malanow.pl/aktualnosci/sosna-celestyna-powalczy-o-tytul-drzewo-roku-2019

DM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności