Dziś jest sobota, 25.01.2020, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Dyżur dla podmiotów starających się o wsparcie ze środków PROW i osób fizycznych realizujących projekty finansowane ze środków PROW na lata 2014- 2020

Dyżur dla podmiotów starających się o wsparcie ze środków PROW i osób fizycznych realizujących projekty finansowane ze środków PROW na lata 2014- 2020

 

Uprzejmie informujemy, iż w ramach Planu komunikacji Turkowska Unia Rozwoju realizować będzie dyżury w gminach członkowskich. Celem dyżurów jest wsparcie podmiotów i osób fizycznych realizujących projekty finansowane ze środków PROW na lata 2014- 2020 oraz potencjalnych wnioskodawców w zakresie możliwości ubiegania się o wsparcie oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Informujemy, iż w styczniu 2020 r. zaplanowane są nabory wniosków:

  • w terminie 3-16.01 nabór wniosków o powierzenie grantów w zakresie: Rozwój usług w zakresie kultury oraz Rozwój kompleksowych ofert na rzecz integracji międzypokoleniowej ze szczególnym uwzględnieniem członków rodzin.
  • w terminie 10-23.01 nabory wniosków w następującym zakresie tematycznym: Podejmowanie działalności gospodarczej, Rozwoju rynków zbytu produktów i usług lokalnych, z wyłączeniem operacji polegających na budowie lub modernizacji targowisk oraz Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

W związku z powyższym 06.12.2019 r. w godzinach: 11.00- 13.00, w budynku Urzędu Gminy w Malanowie (pokój nr 15/pierwsze piętro) odbędzie się dyżur przedstawiciela Turkowskiej Unii Rozwoju.

 

Serdecznie zapraszamy!

KP

 


Pozostałe aktualności