Dziś jest sobota, 23.02.2019, imieniny Damiana, Romany
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Rozwoju i Spraw Społecznych » Aktualności » Budowanie odpowiedzialności za dziedzictwo lokalne - nabór wniosków

Budowanie odpowiedzialności za dziedzictwo lokalne - nabór wniosków

Budowanie odpowiedzialności za dziedzictwo lokalne  - nabór wniosków

Lokalna Grupa Działania Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R.  ogłasza nabór wniosków o powierzenie grantu: „Budowanie odpowiedzialności za dziedzictwo lokalne (w oparciu o zasoby: naturalne, kulturowe, rekreacyjne)” w ramach poddziałania 19.2 „Wparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.  

Termin składania wniosków o powierzenie grantu: Od dnia 19.01.2018 r. do dnia 02.02.2018 r.

Miejsce i tryb składania wniosków: Wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach (oryginał wraz z kopią) w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej (np. płyta CD) – spięte w teczce lub skoroszycie – należy  składać bezpośrednio (tj. osobiście albo przez pełnomocnika albo przez osobę pisemnie upoważnioną) na adres: Turkowska Unia Rozwoju – T.U.R., ul. Kolska Szosa 3,  62-700 Turek, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 Uwaga: Termin uważa się za zachowany, jeżeli przed jego upływem wniosek zostanie złożony w siedzibie Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R. w Turku.

Zakres tematyczny projektu grantowego: Zachowanie dziedzictwa lokalnego

Szczegóły dotyczące naboru dostępne są na stronie www.lgd-tur.org.pl

DM


Pozostałe aktualności